Poznáte ten pocit, keď sa cítite v živote zaseknutí alebo pociťujete stagnáciu? Je veľa dôvodov prečo sa toto môže diať. Jedna z hlavných bežných príčin je, že v danej oblasti vo Vašom živote neprúdi energia. Zamýšľali ste sa niekedy už nad tým, že to, na čo práve tlačíte nemusí byť podľa vašej duše vôbec priorita, ba dokonca ani nič dôležité a prospešné pre Vás?

Často sa stretávam s tým, že ego a duša, Vyššie Ja nemajú rovnaké názory v napredovaní v živote.

 

Ak sa práve nachádzame v živote niekde, kde energia neprúdi, nič sa v danej oblasti neposúva, nemáme z toho dobré pocity ba až dokonca cítime frustráciu je dobré sa zamyslieť nad tým, z čoho to všetko pramení. Ako riešiť tento problém? Je dobré vziať do úvahy nový spôsob uvažovania a nie ten zastaralý lineárny, na ktorý sme zvyknutí. Bolo by ideálne si pripustiť aj fakt, že vec, na ktorú práve tlačíme nie je pre nás tá správna. Viem že teraz idem proti všetkým motivačným literatúram, ktoré zastávajú názor, že keď niečo chceš musíš veľa makať, aby si to dosiahol. Vlastne v celom biznis svete to v zásade takto funguje.

Skúsme sa ale na chvíľku zamyslieť nad skutočnou motiváciou a miestom odkiaľ táto motivácia pramení. Je to naše ego. Ego je tá časť nás samých, ktorá sa pachtí za úspechom, potrebuje honobiť veci a vlastniť. Dušu v skutočnosti nič z vyššie uvedeného nezaujíma?

A tak, sa môžeme životom uberať smerom, kde tlačíme na pílu a na tejto ceste sa učíme ťažké lekcie alebo si dáme tú možnosť ísť v súlade s tým, čo je podľa mojej duše priorita a verte či nie aj na tejto ceste sa naučíte všetko, čo si Vaša duša zaumienila?

Analýzu vecí , ktoré sa vám daria a idú od ruky a naopak, tých, v ktorých sa cítite zaseknutí si viete doma spraviť každý sám za seba. Skúste sledovať aj motiváciu vecí , ktoré chcete dosiahnuť. Je to niečo za čím idete Váš sen alebo ide naopak o niečo, čím sa snažíte zaplniť akýsi vnútorný nedostatok?

Presne za týmto účelom vzniklo nové sedenie špecializované na určenie skutočných priorít v živote človeka. Na tomto sedení sa dozviete, čo je podľa Vášho Vyššieho Ja dôležité a podstatné v tomto momente Vášho života riešiť. Vaša duša totiž disponuje celkovými informáciami a celým obrázkom zatiaľ čo, keď my robíme rozhodnutia v živote nevidíme ich celkový dopad, rozmer a dôsledky. Nevidíme ani to, ako dané rozhodnutie zapadá alebo naopak nezapadá do nášho životného puzzle. Nevidíme ani to či je to pre nás správne alebo nie. Toto sa však dá postupom času naučiť rozpoznávať, nakoľko to učíme na viacerých špecializovaných kurzoch.

Vec, ktorú tiež v našom lineárnom zmýšľaní neberieme do úvahy je, že najskôr treba postaviť základy a na nich vieme stavať ďalej.

 

Nemôžem začať stavať strechu, ak som ledva dokončila základy. Toto je to, čo sa častokrát deje. Našu myseľ upriamime na strechu a nevšímame si, že veci majú svoj poriadok a zmysel. Sme nedočkaví a pachtíme sa za nesprávnymi prioritami.

Ak práve venujeme svoju energiu a pozornosť vzťahom, práci, témam, ktoré z pohľadu Vyššieho Ja nie sú prioritné neostáva energia na to podstatné a nič sa nehýbe dopredu.

 

Vtedy prichádzajú všetky vyššie spomínané pocity stagnácie, čakania na spasenie a následnej frustrácie v živote. Sami totiž nedávame možnosť tým správnym súladným veciam v našom živote, a preto sa ani nemôžeme hnevať , že sa nám niečo nedarí?

Na tomto sedení si povieme prečo sa niektoré veci, ktoré považuje za dôležité nehýbu. Povieme si kam podľa odporúčania od Vášho Vyššieho Ja máte zacieliť Vašu energiu a rozlíšime podstatné od nepodstatného. Zmeníme tok energie v poli a tým pádom sa stanete ucelenejší v rámci napredovania tým správnym smerom.

 

 

 

 5,944 total views,  2 views today

Kam v tvojom živote prúdi energia?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *