Vybudovanie energetickej imunity voči Vášmu okoliu

 

Máte niekedy pocit, že po návšteve rodiny odchádzate domov, úplne vycucaný z energie? Máte v okolí ľudí, ktorým sa takzvane hovorí „energetickí upíri“? Necháte sa Vaším prostredím ľahko ovplyvniť a neviete prečo to tak je? Pracujete v oblasti, kde ste nútení sa stretávať s veľkým množstvom ľudí a nedarí sa Vám zachovať si svoju vnútornú energiu?

 

Toto sedenie je špeciálne zamerané na prečistenie, nápravu a regeneráciu vonkajšej vrstvy poľa človeka. Eliminujú sa tým nežiadúce vplyvy a ich dopad na systém človeka. Ide o tú vrstvu nášho poľa, ktorá je neustále v interakcii s okolitým prostredím. Táto vrstva môže obsahovať sama akési nezrovnalosti, diery, chyby a narušenia, ktoré nepriaznivo vplývajú na našu celkovú energiu a hospodárenie s ňou. Na tomto sedení pracujem výlučne na tejto vrstve poľa a počas sedenia sa venujem znovuobnoveniu a nakopnutiu jej imunity. Naučím Vás počas sedenia, ako je možné si túto imunitu udržiavať z dlhodobého hľadiska. Viac sa dočítate v BLOGU.

Pre koho je sedenie určené:

 • Pre ľudí, ktorí sú ľahko ovplyvniteľní okolím a je im ťažké ostať vo svojom strede a byť sám sebou
 • Pre ľudí, ktorí sa cítia vyčerpaní z rodinných návštev, meetingov s kolegami, stretnutím s niektorými znamými
 • Pre ľudí, ktorých pracovná náplň obnáša častú interakciu s druhými (obchodníci, učitelia, pomáhajúce profesie…)
 • Pre ľudí, ktorí by radi obnovili prirodzenú imunitu svojho poľa a zlepšili a napravili tak kvalitu svojich vzťahov

 

 

Súčasťou tohto sedenia je:

 • Teoretický výklad a vysvetlenie funkcie interakčnej (vonkajšej) vrstvy poľa človeka
 • Vedená meditácia na nápravu, čistenie a znovuobnovenie imunity poľa
 • Individuálna rada od Vášho Vyššieho Ja, ako narábať so situáciou, ktorá Vás najviac vyčerpáva a čo sú témy,na ktoré je vhodné sa pozreť za tým.
 • Technika práce na spracovanie akýchkoľvek iných nežiadúcich vplyvov, ktoré majú tendenciu toto optimálne nastavenie poľa narúšať.

 

Priebeh sedenia:Na začiatok sedenia budem od Vás potrebovať Vaše meno a priezvisko a krátky informačný opis , v ktorých situáciách vo vašom živote sa cítite najviac energeticky poddimenzovaný. Následne si dohodneme termín sedenia. Sedenie môže prebiehať telefonicky, cez Skype alebo aj osobne podľa Vašej predstavy. Nie je potrebné stretávať sa osobne ak Vám to nevyhovuje, nakoľko to nemá žiaden vplyv na priebeh sedenia. Odpovedám iba na otázky, ktoré sa týkajú priamo Vás a Vášho problému.

Cena : 120 EUR

Trvanie : 1-1,5h

Chcem sa prihlásiť

 

„Na sedenie som sa prihlásila kvôli pocitu straty energie, hlavne po stretnutiach s klientami. Mala som vybité baterky. Hneď po sedení som sa cítila oveľa lepšie. Moja enegia z okolia sa zosústredila okolo mňa. Po týždni mám pocit vnútorneho kľudu, pokoja a radosti. Menej ma rozptyľuje okolie a ľudia z neho, menej sa stresujem. Umožnilo mi to venovať sa viac svojmu vlastnému životu a byť vnímavejšia k svojmu vnútornému svetu. Ďakujem.“ Judita


Sedenie – Vytvor miesto pre SEBA

 

Náš život často krát sprevádza zvyk a rutina. Ak nás niektorý zvyk omrzí, nahradíme ho novým😊 A takto sa točíme dokolečka. Viete čo sa ale stane skutočne vo Vašom živote po odstránením určitej zvyklosti či zaužívaného naučeného správania? Vytvoríte tak vo Vašom živote priestor pre SEBA. Priestor, ktorý už neblokuje rutina, plytvanie energie a časom nesprávnym smerom a môžete sa naplno SEBAprejaviť.

Existujú totiž určité aktivity v našom živote, ktoré spôsobujú stagnáciu a únik energie. Nemám však na mysli vytvorenie priestoru pre novú ego agendu (nová cestovateľská destinácia na zapĺňanie nedostatku, nový podnikateľksý projekt atď.) Skôr mám na mysli vytvorenie priestoru pre SEBA, kde dáte možnosť svojej PODSTATE sa naplno prejaviť a vyplniť tým novovzniknutý priestor aj čas aktivitami, ktoré sú s Vami v súlade.

V ktorých oblastiach života, by sa Vaša podstata rada prejavila, no nenecháte jej na to priestor, pretože si na tom mieste pestujete akúsi aktivitku zo zvyku? Takéto aktivity nám potom často zavadzajú z rôznych dôvodov akými sú napríklad strach z opustenia tejto aktivity, starch z presvedčenia, že toto robiť musíte alebo z iného ego popudu.

Toto sedenie je určené na priblíženie tvorby vzorcov správania a zmýšľania zo zvyku. Aké témy Vás držia v tom, aby ste stále dookola šľapali po dobre známych vychodených chodníčkoch, ktoré odvádzajú vašu pozornosť od PODSTATY?

Za pomoci Vyššieho Ja si na sedení spoločne posvietime na Vaše individuálne témy, v ktorých ste sa zacyklili v stagnácii zo zvyku. Povieme si, v ktorých oblastiach v živote, si to môžete na sebe všimnúť a prehodnotiť Vaše investovanie energie do toho, aby sa Vám podarilo na tomto mieste vytvoriť priestor pre sebavyjadrenie Vašej skutočnej PODSTATY.

 

Pre koho je sedenie určené:

 • Pre ľudí, ktorí chcú dať priestor na prejavenie svojej skutočnej podstaty
 • Pre ľudí, ktorí sa cítia zacyklene v určitom zvyku, či rutine svojho správania alebo zmýšľania
 • Pre ľudí, ktorí chápu, že niektoré veci majú z pohľadu duše väčšiu prioritu ako z pohľadu ega 😊
 • Pre ľudí, ktorí by radi pochopili, čo ich vedie k neustále opakujúcemu sa nutkaniu šľapať tie isté chodníčky.

 

Priebeh sedenia:Na začiatok sedenia budem od Vás potrebovať Vaše meno a priezvisko a krátky informačný opis , v akých oblastiach Vášho života sa cítite zaseknutí. Alebo kam prednostne smerujete Vašu energiu teraz, ale neprináša Vám to úspech. Sedenie prebieha cez Skype. Táto forma nemá žiaden vplyv na priebeh sedenia. Odpovedám iba na otázky, ktoré sa týkajú priamo Vás a Vášho problému.

Cena : 120 EUR

Trvanie : 1-1,5h

Chcem sa prihlásiť

 

 

2,287 total views, 3 views today