Sme pomerne zvyknutí udržiavať svoje telo fit a zdravé. V chrípkovom období zvyšujeme prísun vitamínov a robíme rôzne prevencie. S nástupom jari začneme telo detoxikovať a s približujúcim letom sa snažíme dostať do formy. Čo keby sme ale takúto zvýšenú pozornosť začali venovať aj nášmu jemnohmotnému telu?

Vieme ,že človek je zložením fyzického tela a jeho ostatných jemnohmotných vrstiev- čiže jeho poľa. Iba kvôli tomu, že toto pole nie je okom na prvý pohľad viditeľné, neznamená to, že si nevyžaduje našu pozornosť a zvýšenú starostlivosť. Na poli človeka sa obvykle nachádzajú taktiež ako na fyzickom tele rôzne nezrovnalosti, chyby, pokrivenia a slabiny.

Tieto všetky funkčné nedostatky poľa sú spôsobené radom príčin. Vplyvom našich nevyriešených tém, ktoré si nosíme so sebou, sa môžu v našom poli vytvoriť rôzne diery a pokrivenia. Ak sme dlhodobo vystavení nežiadúcim vplyvom prostredia taktiež to má nie priaznivý dopad na kondíciu nášho poľa. Medzi týmito nežiadúcimi vplyvmi si môžeme predstaviť napríklad nie veľmi príjemné pracovné prostredie, ktoré s nami nie je v súlade. Alebo obklopenie sa ľuďmi, ktorí nám neustále stláčajú gombíky a cicajú energiu v dôsledku toho, že s nimi musíme tráviť čas, pretože ide buď o rodinných príslušníkov alebo kolegov. V neposlednom rade je to aj urýchlená doba presýtená nadbytkom informácií, ktoré taktiež nepriaznivo vplývajú na naše pole- médiá a rôzne iné kanály plné poloprávd, energie strachu a neistoty.

Všetky tieto nezrovnalosti v poli človeka pôsobia ako slabé miesta a pozvánky pre okolité energie, aby mali prístup do nášho systému. Tak isto ako nízka imunita tela pôsobí, ako pozvánka pre rôzne baktérie a vírusy z okolia .

Všetky tieto vplyvy či chceme alebo nechceme majú na nás dosah, bez výnimky. Čo sa ale stane, ak do seba neustále nechávame prúdiť energie z okolia a k tomu ešte odovzdávame svojú vlastnú energiu na úkor seba? Stávame sa energeticky poddimenzovaní, unavení a môže to viesť pomaly aj k zdravotným problémom. Nezostáva nám energia na nás samých. Tento nedostatok energie sa nakoniec prejavuje v celkovej kvalite našich vzťahov, fyzickej kondície a celkovej kvality života.

 

Práve kvôli tejto potrebe som pre Vás vytvorila individuálne sedenie „Vybudovanie energetickej imunity voči Vášmu okoliu“, ktoré sa špeciálne venuje náprave a znovuobnoveniu imunity Vášho poľa. Na tomto sedení pracujem s vonkajšou vrstvou poľa takzvanou interakčnou. Ide presne o tú vrstvu, ktorá je neustále v interakcii s prostredím a ľuďmi.

Máte niekedy pocit, že po návšteve rodiny odchádzate domov, úplne vycucaný z energie? Máte v okolí ľudí, ktorým sa takzvane hovorí „energetickí upíri“? Necháte sa Vaším prostredím ľahko ovplyvniť a neviete prečo to tak je? Pracujete v oblasti, kde ste nútení sa stretávať s veľkým množstvom ľudí a nedarí sa Vám zachovať si svoju vnútornú energiu?

Toto sedenie je určené pre všetkých ľudí, ktorým „zdravie a pohoda“ jemnohmotnej úrovne človeka nie je ľahostajná.:)

2,082 total views, 3 views today

Energetická imunita voči okoliu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *